XVIII  NIEDZIELA  zwykła

31 lipca 2022 r.

1. Zbliża się uroczystość odpustowa naszej parafii. A już w przyszłą niedzielę zaraz po sumie o godz. 11.00 zostanie pobłogosławiona nowa kamienna skarpa wykonana od strony północnej kościoła.

2. W tym tygodniu wypada I piątek. Chorych będziemy odwiedzać rano od godz. 8.15 w najbliższą sobotę.

3. W I sobotę nowego miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Najświętszej Maryi Panie zaraz po mszy świętej wieczornej.

4. Dnia 6 sierpnia (sobota) będziemy gościli pielgrzymów idących na Jasną Górę. Rodziny chętne przyjąć kogoś na nocleg proszone są o zgłoszenie tego do zakrystii.

5. Wszystkim parafianom i naszym gościom życzymy opieki Bożej a udającym się na wypoczynek bezpiecznej podróży w obie strony.

###