XVIII  NIEDZIELA  zwykła

1 sierpnia 2021 r.

1. Zbliża się wspaniały, podniosły dzień naszego parafialnego odpustu. Nie zapomnimy o przygotowaniu swojego serce na przyjęcie Pana Jezusa w Komunii Świętej. Możliwość spowiedzi świętej codziennie na pół godziny przed mszą świętą.

2. Z okazji I piątku dodatkowa spowiedź od 18.00. Pół godziny przed Eucharystią adoracja Najświętszego Sakramentu. Natomiast odwiedziny chorych w domach w najbliższą sobotę od 8.00.

3. W najbliższą sobotę nabożeństwo wynagradzające ku czci Matki Najświętszej.

4. Za tydzień zmianka różańcowa po mszy świętej porannej.

5. W przyszłą niedzielę wypada parafialna składka inwestycyjna.

6. Ponownie mamy okazję podziękować parafianom za piękne kwiaty do ołtarza. Zachęcamy do inicjatywy ustrojenia naszego kościoła na dzień Wniebowzięcia NMP.

7. W ostatnich dniach nawiedziła naszą parafię młodzieżowa rowerowa pielgrzymka z zaprzyjaźnionej parafii Grojec. Byli pod bardzo pozytywnym wrażeniem oglądając nasz kościół i całe otoczenie.