Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

15 maja 2022 r.

1. Od jutra dzieci, które dziś przystąpiły do I Komunii Świętej przeżywają „Biały Tydzień”. Dlatego mszę świętą codzienne o godz. 18.00 będą w tym tygodniu sprawowane w kościele a nie w dolnej kaplicy.

2. W przyszłą niedzielę na Eucharystii o godz. 11.00 mamy rocznicę Komunii Świętej.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w uroczystości komunijne i rocznicowe za troskę o piękno Domu Bożego.

Ostatnio za przekazywane przez wszystkich parafian ofiary mogliśmy zakupić nowe donice i rośliny ustawione na placu przy zakrystii. Za tydzień poprosimy o datek na utrzymanie czystości naszej świątyni.

4. Bóg zapłać za ofiary na ostatnią składkę inwestycyjną. Dziękujemy także za rodzinne ofiary w kopertach przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania zimowego kościoła. Skarbona na ten cel będzie jeszcze aktualna do końca maja.

5. W najbliższy piątek comiesięczna msza święta wieczorna w intencji naszych zmarłych poprzedzona Majówką i Koronką do Bożego Miłosierdzia.