II  NIEDZIELA  ADWENTU – 9 grudnia 2018 r.

1. Po niedzielnej mszy świętej o 7 zmianka tajemnic różańcowych.
  1. Roraty są w trakcie. Zapraszamy wszystkie dzieci i starszych do udziału w tym pięknym czuwaniu adwentowym.
  1. Już dziś są do nabycia świece wigilijne „Caritas”.
  1. Zachęcamy również do zaopatrzenia się w kartki świąteczne wykonane samodzielnie przez młodzież naszej parafii.
  1. Dziękujemy za dzisiejszą składkę inwestycyjną. W przyszłą niedzielę datki na potrzeby porządkowe w naszym kościele.
  1. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne w czasie rekolekcji parafialnych w Osielcu oraz za dar finansowy m.in. od ks. Tadeusza Tokarza na rzecz naszej świątyni.
  1. Prawie, prawie zakończyliśmy odnowę refektarza w domu parafialnym. Dziękujemy fachowcom: Jerzemu Wierzbicowi i Krzysztofowi Wronie oraz jego współpracownikom.
  1. W najbliższy wtorek (11 grudnia) obowiązkowa mszy święta wieczorna a po niej spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  1. Podczas najbliższego nabożeństwa środowego rodzice oczekujący potomstwa będą mogli otrzymać dar specjalnego błogosławieństwa.
  1. Poświęcenie chleba wigilijnego, czyli tradycyjnych opłatków w przyszłą niedzielę na każdej mszy świętej.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Osadzińską i śp. Henryka Tumidajskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.