XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 października 2019 r.

1.  Dzisiaj po mszy świętej o 7 zmianka tajemnic różańcowych.

2. Rodzice kandydatów do bierzmowania mają spotkanie w dolnej kaplicy po mszy świętej o godz. 11.

3. Włączając się w ogólnopolski Dzień Papieski przekazaliśmy na fundusz pomocy dla uzdolnionej acz biedniejszej młodzieży dar w wysokości 617 złotych.

4. Dziękujemy za złożoną ofiarę inwestycyjną.

5. Młodzież oferuje nam ozdabiane własnoręcznie oraz zwykłe znicze nagrobne.

6. Są jeszcze wolne miejsca na Dni Skupienia dla małżonków w Krościenku w dniach 18-20 października.

7. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim naszym nauczycielom i wychowawcom składamy najserdeczniejsze życzenia obfitości darów Ducha Świętego oraz należnego szacunku ze strony wychowanków. Zapraszamy na wspólny różaniec właśnie w intencji pedagogów.

Ponadto właśnie jutro będziemy gościć w naszym kościele 30-osobowę grupę nauczycieli wraz z dyrekcją krakowskiej SP im. św. Joanny Beretty Molli na ich corocznym dniu formacyjnym.

8. W ostatnim czasie pożegnaliśmy śp. Stanisława Ramsa. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!