XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 października 2020 r.

1.  Zapisy wypominków w niedziele po każdej mszy świętej i również w tygodniu po wieczornych. W poniedziałek pamiętajmy o śp. ks. proboszczu Franciszku Niewiedział w 15 r. jego śmierci.

2. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną do koszyczka i przez przelewy bankowe na konto parafii.

3. Dziś prosimy o wspomniany datek dla młodzieży z niezamożnych rodzin w ramach Fundacji Nowego Tysiąclecia.

4. Zachęcamy do nabywania od naszej młodzieży malowanych przez nich osobiście zniczy nagrobnych.

5. W najbliższą sobotę od godz. 8.00 parafialna zbiórka złomu. Prosimy o wyraźne wskazywanie, przy którym domu mają się zatrzymywać zbierający.

6. Wnioski z ostatniej Rady Parafialnej:

– wdzięczność wobec wszystkich parafian, którzy mimo trudnego czasu tzw. covidowego nie odwrócili się od swojej parafii, wspierają ją tworząc dobrą atmosferę ducha jedności i pomagają utrzymać swoimi ofiarami;

– potwierdzenie, że zmianki różańcowe będą w górnym kościele;

– prawdopodobne sprawowania nowenny także w głównym kościele;

– ustalenie, że wieczorne msze święte w dni powszednie będą o godz. 18.00 a nie jak dotychczas o 17.00.

7. W przyszłą niedzielę zaraz po sumie będzie miało miejsce poświęcenie naszej Latarni umarłych.

8. W tym tygodniu był pogrzeb śp. Mariana Dziedzickiego. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie!