Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

XVIII  NIEDZIELA  zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

1. Niechaj zgodnie z wieloletnią polską, katolicką tradycją rozpoczynający się miesiąc sierpień będzie dla nas czasem większej czci dla Maryi i patriotyzmu, czyli między innymi dobrowolnej troski o trzeźwość własną i innych Polaków.

2. Z okazji zbliżającej się 1. rocznicy instalacji i poświęcenia figury MB Wniebowziętej umieszczamy przy wejściu głównym pamiątkową tablicę, za której wykonanie serdecznie dziękujemy Państwu Bigajom i Zawadzkim.

3. Za tydzień poprosimy o ofiarę inwestycyjną.

4. Od przyszłego roku chcemy dodatkowo sprawować specjalną Eucharystię za naszych drogich zmarłych w każdy trzeci piątek miesiąca. Ponadto właśnie przed tą mszą świętą będziemy odmawiać w ich intencji Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

5.  Jak co roku przed rozpoczęciem Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy wolontariusze będą dzisiaj po każdej mszy świętej notować adresy parafian chętnych przyjąć na nocleg pielgrzymów.

6. W tym tygodniu przeżyliśmy pogrzeb śp. Ireny Kałuża. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie!