I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU – 21 lutego

1.  Rozpoczynamy nabożeństwa Gorzkich Żali. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o 16.15. Tegoroczne rozważania pasyjne będą dotyczyć Pana Jezusa jako Mistrza naszego myślenia.

2. Nawiązując do wieloletniej tradycji zapraszamy na tzw. Suche Dni Pokutne, które przeżyjemy w naszej parafii w najbliższą środę, piątek i sobotę. Adoracja przed Najświętszym Sakramentem rozpoczniemy o godz. 17.00. O animowanie modlitwy przez pierwsze pół godziny prosimy we środę I i II Różę Kobiet, w piątek III i IV Różę a w sobotę V, VI i VII Różę. Drugie pół godziny pozostawiamy na modlitwę osobistą lub w piątek Drogę Krzyżową.

3. W czwartek adoracja Pana Jezusa w ciszy w dolnej kaplicy od 17.30.

4. Wspomniane nabożeństwa Drogi Krzyżowej mamy w parafii w każdy piątek o 17.30 z uwzględnieniem obecności dzieci i o 19.00 dla starszych, czyli m.in. młodzieży.

5. Bóg zapłać za ostatnią ofiarę inwestycyjną. Dziś prosimy o datek na utrzymanie czystości świątyni.

6. W  piątek 5 marca o godz. 18.30 spotkanie Rady Parafialnej.

7. Rekolekcje parafialne przeżyjemy w tym roku od 21 do 23 marca. Dla każdego  katolika udział w duchowych ćwiczeniach jest sprawą jego faktycznej troski o swój religijny rozwój.

8. Dyrektor Przedszkola w Zagórzu informuje o rozpoczętej rekrutacji na nowy rok szkolny, która będzie trwać do 5 marca.