II  NIEDZIELA  ADWENTU

5 grudnia 2021 r.

1. Od dzisiaj w ramach dobrego przygotowania do Bożego Narodzenia i  zakończenia roku 2021 zaczynamy nasz parafialny Tydzień Zwracania Rzeczy Pożyczonych.

2. Poświęcone opłatki wigilijne będą jeszcze dostępne codziennie w zakrystii. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.

3. Spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania: grupa I w czwartek o 17.00 natomiast grupa II i III w piątek o 17.00.

4. Za tydzień na mszy świętej o godz. 11.00 zaplanowaliśmy błogosławieństwo medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Eucharystii krótkie spotkanie dla rodziców.

5. W przyszłą niedzielę mamy ostatnią w tym roku składkę inwestycyjną. A po mszy świętej o godz. 7.00 zmianka różańcowa.

6. Już wkrótce będziemy mieć bardzo stylowe parafialne kartki świąteczne z widokiem naszej świątyni ukazanej w szacie zimowej. Pozyskane w ten sposób  środki przeznaczamy na cele pracy duszpasterskiej z młodzieżą.

7. Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w adwentowym konkursie na najładniejsze ozdoby choinkowe do zawieszenia na drzewkach w kościele i kaplicy. Konkurs trwa do 19 grudnia. Wyniki i nagrody po roratach 24 grudnia. Wykonane ozdoby przekazujemy ks. Adamowi w szkole lub zostawiamy w zakrystii.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Nowak. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie!