XII  NIEDZIELA  zwykła – 23 czerwca 2019 r.

1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Codzienna procesja eucharystyczna jest zaraz po mszy świętej wieczornej. Na zakończenie w piątek tradycyjne poświęcenie wianków. Dla dzieci sypiących kwiaty mamy przewidzianą małą niespodziankę.

2. Od najbliższego poniedziałku rozpoczynamy w zwykłe dni tygodnia tzw. wakacyjny układ mszy świętych. Przesuwamy również godzinę Eucharystii wieczornej na 19.00.

3. W piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza święta będzie w górnym kościele.

4. Szczegółowe informacje dla chętnych do seminarium duchownego zamieszczone zostały na stronie fb naszej parafii.

5. Z radością oznajmiamy, że dzięki ofiarności parafian i innych darczyńców mamy już w pełni spłacone wymienione rok temu okno frontowe kościoła. Niechaj Bóg ma w opiece każdego ofiarodawcę.

6. Dzieciom, młodzieży i wszystkim parafianom udającym się na zasłużony urlop życzymy dobrego wypoczynku i opieki Matki Bożej podczas tegorocznego lata.