WNIEBOWSTĄPIENIE  PAŃSKIE – 16 maja 2021 r.

1. Od jutra dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii Świętej przeżywają „Biały Tydzień”. W tym tygodniu msze święte o 18.00 będą sprawowane w górnym kościele.

2. W przyszłą niedzielę na Eucharystii o godz. 11.00 mamy rocznicę uroczystości Komunii Świętej. Dodatkowa okazja do sakramentu pokuty w najbliższy piątek od 15.00 do 18.00.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w uroczystości komunijne i rocznicowe za troskę o piękno i czystość naszej świątyni.

4. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną. Dziękujemy za dodatkową ofiarę przelewami bankowymi na konto parafialne. Za tydzień mamy puszkę na sprawy porządkowe.

5. W najbliższy III piątek miesiąca specjalna msza święta za naszych zmarłych poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30.

6. W tym tygodniu miał miejsce pogrzeb śp. Stefana Bolka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!