Intencje mszalne

Intencje mszalne

Wtorek  – 26 października

7.00 – + Eugeniusz Kocuba

18.00 – + Józef Hardzina

Środa – 27 października

7.00 – + Marian Miziołek

18.00 – ++ Józefa i Franciszek Sikora; + syn Maciej

             + Jan Zastawny                                             

++ Anna i Franciszek Sikora; + syn Zbigniew

+ Józef Sroka

             + Stanisława Kramarczyk                   

+ Helena Dziedzicka

             + Wiesław Jasieczko                          

+ Krystyna Kikla

             ++ rodz. Stuber

Czwartek –  28 października – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00 – + Władysława Gąsiecka

18.00 – + Irena Brzeźniak

Piątek – 29 października

7.00 – + Irena Sikora

18.00 – ++ Wincenty i Helena Celarek

Sobota – 30 października

7.00 – + Jan Kałamacki

           + Janina Hudaszek

           + Jan Siewiorek

18.00 – Helena Synal

XXXI Niedziela zwykła  –  31 października

7.00 – + Paweł Noworyta, 11 r. śmierci

9.00 – + Helena Synal

11.00 – + Stanisław Mendela

17.00 – + Wiesław Jasieczko

Poniedziałek – Uroczystość Wszystkich Świętych  –  1 listopada

7.00 – za Parafian i Ofiarodawców

9.00 – + Stefan Bolek

11.00 – + Andrzej Komendera

17.00 /na cmentarzu/ – za naszych zmarłych oraz wszystkich omadlanych w wypominkach

Wtorek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych  –  2 listopada

7.00 – ++ Władysława i Julian Gut; + syn Jan

9.00 – ++ Julia i Wincenty Bolek

16.00 /na cmentarzu/ – za naszych zmarłych oraz wszystkich omadlanych w wypominkach

Środa – 3 listopada

7.00 – ++ Józef i Antonina Halbrych

18.00 – + Mieczysława Wiśniewska                 

+ Pelagia Frytek

             + Władysława Gąsiecka                     

+ Helena Bolek

             + Krzysztof Wadowski                                   

+ Grażyna Kozub

Czwartek –  4 listopada – wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa

7.00 – + Stanisław Jakubik

           ++ rodzice

18.00 – ++ Ryszard i Mieczysław; bracia

             ++ rodzice

I Piątek – 5 listopada

7.00 –   + Irena Bębenek

18.00 – + Stanisław Mendela, 1 r. śmierci

I Sobota – 6 listopada

7.00 – + Józef Sroka

18.00 – + Józef Greń

XXXII Niedziela zwykła  –  7 listopada

7.00 – + Władysława Kotlarz, 5 r. śmierci

9.00 – ++ Aniela i Stanisław Szkółka;

+ syn Stanisław

           ++ Maria i Czesław Mendyk;

+ syn Czesław

           ++ z rodziny

11.00 – rez

17.00 – + Grzegorz Norys, 2 r. śmierci